Zarząd

Arkadiusz Biedulski

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego ze specjalnością Handel Zagraniczny. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe obejmujące branżę usług finansowo doradczych (m.in. takie firmy jak KPMG Polska Audyt Sp. z o.o. czy TUiR Warta S.A.)  jak również sektor produkcyjny i energii ze źródeł odnawialnych. Od 2005 r. związany z grupą Sanplast, od 2012 r. wiceprezes zarządu d.s. inwestycji G-Drilling S.A.

Janusz Dańda

Członek Zarządu

Janusz Dańda ukończył Studia na Wydziale Wiertniczo-Naftowym na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Studia Podyplomowe na Harvard Business School/ICAN Institute. Do 2013 roku Wiceprezes Zarządu Dyrektor ds. Produkcji w firmie Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków S.A. gdzie sprawował bezpośredni nadzór nad działalnością komórek organizacyjnych w obszarze wierceń, rekonstrukcji otworów i usług serwisowych w kraju i za granicą. Od 2015 r. Członek Zarządu G-Drilling S.A.

Tomasz Binasik

Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Śląskiej, Wydziału Inżynierii Materiałowej, Metalurgii, Transportu i Zarządzania w Katowicach. Od 2002 roku pracował w Poszukiwaniach Nafty i Gazu Kraków S.A. gdzie był odpowiedzialny za utrzymanie ruchu urządzeń wiertniczych oraz urządzeń do rekonstrukcji otworów wiertniczych w Kazachstanie. Z UOS Drilling S.A. związany od początku jej powstania w 2012 roku, początkowo na stanowisku Głównego Mechanika, obecnie jako Dyrektor Techniczny. Od 2020 roku Prezes Zarządu Goodrill Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza

Wiesław Podraza - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Maciej Załubka - Wiceprzewodniczący  

Joanna Koselska - Członek Rady Nadzorczej 

Jacek Prill - Członek Rady Nadzorczej