"Geotermia - szansa czy kłopot"

26 sierpnia 2019 roku, w Mikorzynie koło Konina, na konferencji regionalnej "Geotermia - szansa czy kłopot" mieliśmy okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu możliwości wykorzystania wód geotermalnych oraz realizacji inwestycji.

Arkadiusz Biedulski, Prezes Zarządu United Oilfield Services S.A., wygłosił prelekcję pt. "Geotermia Stargard od upadku do sukcesu" i wziął udział w panelu dyskusyjnym. 

Spółka United Oilfield Sevices S.A. (UOS) po połączeniu z G-Drilling S.A. może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w kompleksowej realizacji otworów geotermalnych. Ponad 90 % wszystkich otworów geotermalnych wykonanych w Polsce w ostatnich latach, w tym otwór Konin GT-1 na wyspie Pociejewo w Koninie zostało odwierconych przez G-Drilling S.A. 

Dziękujemy gospodarzowi spotkania – Stanisławowi Jareckiemu, Prezesowi Zarządu MPEC-Konin sp. z o.o. za zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu i zachęcamy do przeczytania szerszej relacji z konferencji na stronie organizatora oraz na portalu Przegląd Koniński.

*Foto: M. Jurgielewicz, materiały informacyjne MPEC-Konin sp. z o.o.

Wróć