Maksymalna wydajność

Na podstawie zdobytego w Ameryce Północnej doświadczenia, UOS zaprojektował i zbudował swoją nową flotę sprzętu do testowania odwiertów. Klienci mogą mieć pewność, że również w tej dziedzinie UOS spełni ich oczekiwania.

Zaprojektowany tak by przyjąć różne ilości gazu, ropy, wody i podsadzki powracających z odwiertu przy różnych ciśnieniach i temperaturach, zestaw sprzętu UOS do testowania odwiertów łączy wysoki poziom serwisu z najnowszą technologią i jednocześnie minimalizuje powierzchnię zajętą przez te jednostki. W większości przypadków, wysoko-pojemnościowy separator cztero-fazowy niweluje potrzebę stosowania dodatkowego sprzętu, w tym separatora nisko-ciśnieniowego.

Każda jednostka została zbudowana tak, aby zwiększyć wydajność całego zestawu. Łączne działanie poszczególnych urządzeń (w tym Sand Trap, Junk Catcher, i 4-Fazowy Separator) zapewnia bezpieczne i efektywne oczyszczanie i rozdzielanie płynów, gazów, i cząstek stałych – coś co zostało pomyślnie wykorzystane w Amerykańskich złożach łupkowych.

Dla wygody swoich klientów, cały zestaw sprzętu do testowania odwiertów znajduje się w Łowiczu.

Specyfikacja techniczna sprzętu UOS jest dostępna na życzenie. Wypełnij formularz kontaktowy.