Prawdziwa wydajność: najnowocześniejsza flota do stymulacji odwiertów: 60 000 hydraulicznych KM (ang.: HHP)

United Oilfield Services dysponuje najnowszym, niezwykle zaawansowanym technologicznie sprzętem przeznaczonym do stymulacji odwiertów. Flota ta została zaprojektowana specjalnie z myślą o niekonwencjonalnych złożach gazu ziemnego i ropy naftowej.

Urządzenia o łącznej mocy 60,000 hydraulicznych KM przystosowane są do wykonywania wysokociśnieniowych oraz wielofazowych zabiegów stymulacji odwiertów o bardzo wysokiej wydajności, w każdych warunkach terenowych oraz meteorologicznych. Potencjał ten może być dostosowany do konkretnych, najbardziej wyrafinowanych potrzeb.

Wszystkie urządzenia odpowiadają najwyższym światowym standardom, normom i przepisom w zakresie bezpieczeństwa pracy, bezpieczeństwa otoczenia oraz ochrony środowiska.

Dzięki flocie UOS i doświadczeniu naszych specjalistów oraz najnowszym technologiom stymulacji odwiertów, wydobycie gazu staje się szybsze i wydajniejsze.

United Oilfield Services: doświadczenie, wiedza i technologia na którą możesz liczyć

UOS posiada niezbędne doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Nasi inżynierowie posiadają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie stymulacji odwiertów, brali udział w kilkudziesięciu – zakończonych powodzeniem - projektach wydobywczych w USA oraz w Polsce. 

Najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala naszym klientom na efektywne i wydajne planowanie robót co w sposób oczywisty oszczędza czas i środki.

Zespół specjalistów UOS jest w każdej chwili gotowy do pomocy naszym klientom w przejściu z fazy poszukiwań złóż gazu łupkowego do etapu pełnego wydobycia komercyjnego.

Praca na rzecz zwiększenia niezależności energetycznej 

W ciągu ostatniej dekady opracowano nowe niekonwencjonalne techniki odblokowania a następnie wydobycia gazu z pokładów łupków. 

Metoda stymulacji odwiertów została opracowana przez amerykańskie firmy i tam też po raz pierwszy została wykorzystana komercyjnie. Obecnie technologia ta jest z powodzeniem stosowana na wszystkich kontynentach.

Specyfikacja techniczna sprzętu UOS jest dostępna na życzenie. Wypełnij formularz