COGC 2018

Do zobaczenia we Lwowie, w dniach 17 - 18.05.2018, na Carpathian Oil & Gas Conference 2018! W wydarzeniu udział bierze Andrzej Gajewski - Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny United Oilfield Services Sp. z o.o. 

Więcej...

49 CEEC Scout Group meeting, Toruń

W dniach 10 - 12 maja 2018, w Toruniu, odbędzie się 49-ta edycja CEEC Scout Group meeting. Z ramienia United Oilfield Services Sp. z o.o. udział weźmie Dr Cezary Filipowicz, Wiceprezes Zarządu.

Gospodarzem spotkania będzie Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA.

Do zobaczenia w mieście Kopernika i pierników :)

Więcej...

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Wielkanocne już dziś składamy życzenia spokojnych, pełnych radości i optymizmu rodzinnych Świąt oraz pomyślności w życiu zawodowymi prywatnym! 

Więcej...

XI Forum Europa – Ukraina

W dniach 13-14 marca 2018 roku w Rzeszowie odbyło się XI Forum Europa – Ukraina, jedno z kluczowych wydarzeń organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich. Dr Cezary Filipowicz, Wiceprezes Zarządu United Oilfield Services Sp. z o.o. wziął udział w panelu pt.: "Jak złamać dominację rosyjskich dostawców? Zmiany na rynku gazu w Europie Środkowej i Wschodniej".

Więcej...

Bogatego w Ropę i Gaz Nowego Roku!

W oczekiwaniu na zbliżajace sie Święta Bożego Narodzenia życzymy radosnych, rodzinnych Świąt oraz bogatego w ropę i gaz Nowego Roku!

 

Więcej...

Niech żyje nam górniczy stan!

W dniu Świętej Barbary, patronki Braci Górniczej, składamy Wszystkim życzenia bezpiecznej, spokojnej pracy, sukcesów zawodowych i osobistych, a także wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości. Szczęść Boże!  

Więcej...

Outstanding Student Chapter Award - Society of Petroleum Engineers AGH

Gratulujemy wspieranej przez United Oilfield Services sekcji AGH UST SPE Student Chapter, która została uhonorowana nagrodą Outstanding Student Chapter Award. 

Więcej...

XXV Forum Ekonomiczne w Krynicy

9 września 2015 roku byliśmy gospodarzami debaty na temat przyszłości gazu łupkowego w Polsce, Wielkiej Brytanii i Chinach, skupiając przy jednym stole, w ramach krynickiego Forum Ekonomicznego, m.in. trzech Głównych Geologów Kraju. 

Więcej...

OPPPW Petro Cup 2015

9 maja 2015 roku odbył się pierwszy w historii turniej piłkarski OPPPW Petro Cup. Była to niepowtarzalna okazja do spotkania z przedstawicielami sektora poszukiwawczo-wydobywczego w Polsce, zrzeszonymi w OPPPW (Organizacja Polskiego Przemysłu Poszukiwawczo-Wydobywczego).

Więcej...

Shale World UK 2015

W dniach 15-16 kwietnia odwiedziliśmy angielskie miasto Birmingham, aby wziąć udział w konferencji i targach Shale World UK 2015. 

 

Więcej...

EAGE Conference & Exhibition Amsterdam 2014

W dniach 16-19 czerwca 2014 w Amsterdamie odbyło się 76 spotkanie branży w ramach "EAGE Conference & Exhibition".

Więcej...

Shale Gas World Europe 2013

W dniach 27-28.11.2013 w EXPO XXI w Warszawie odbyła się konferencja i targi Shale Gas World Europe 2013.

Więcej...

EAGE Conference & Exhibition incorporating SPE EUROPEC

W dniach 10-13 czerwca 2013 w Londynie odbyło się 75 spotkanie branży w ramach "EAGE Conference & Exhibition incorporating SPE EUROPEC - London'13".

Więcej...

East meets West International Student Petroleum Congress and Career Expo

W dniach 24-26 kwietnia 2013 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbył się Międzynarodowy Studencki Kongres Naftowy "East meets West International Student Petroleum Congress and Career Expo". 

Więcej...

Shale Gas World Europe 2012

W dniach 27-29.11.2012 odbyła się IV Konferencja i targi Shale Gas World Europe 2012.

Więcej...

OIL-GAS AGH 2012

W dniach 29-31 maja 2012 odbyła się XXIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna nt. „Nowe metody i technologie w geologii naftowej, wiertnictwie, geoinżynierii, inżynierii złożowej i gazownictwie” OIL-GAS AGH 2012. Głównym tematem konferencji był problem zagospodarowania niekonwencjonalnych złóż gazu ziemnego w Polsce.

Więcej...

East meets West 2012

W dniach 25-27 kwietnia 2012 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w pawilonie U-2 odbył się Krakowski Międzynarodowy Studencki Kongres Naftowy ‘East meets West’. Organizatorem kongresu była polska sekcja studencka SPE. 

Więcej...

Magic of Fracturing

6 marca 2012 r. odbyła sią konferencja: "MAGIC OF FRACTURING" organizowana przez United Oilfield Services i Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy PIG-PIB. Celem konferencji było omówienie potencjału polskich złóż gazu i najskuteczniejszych technik ich udostępniania.

Więcej...