Zabieg szczelinowania numer 100 w historii UOS - Załazie 3

Dnia 31 Grudnia 2016 przeprowadzono pojedynczy zabieg szczelinowania w otworze Załazie 3 dla PGNiG. Prace na tym projekcie miały wydźwięk bardzo symboliczny gdyż był to zabieg numer 100 w historii firmy.

Więcej...

Baza United Oilfield Services w Łowiczu otwarta w obecności Premiera Donalda Tuska

3 sierpnia 2013 r. nastąpiło uroczyste otwarcie bazy logistyczno - magazynowej United Oilfield Services w Łowiczu. Budowa obiektu trwała 12 miesięcy. Inwestycja kosztowała prawie 39 milionów. Do końca roku zainwestowanych zostanie kolejnych 9,5 mln. Gościem specjalnym United Oilfield Services był Premier Donald Tusk.

Więcej...

United Oilfield Services wygrywa przetarg na wiercenia dla Lane Energy Poland

United Oilfield Services wygrał przetarg rozpisany przez Lane Energy Poland, na wykonanie wierceń w poszukiwaniu gazu z łupków w Polsce. Obie firmy podpisały umowę dotyczącą wykonania dwóch wierceń, z opcją na kolejne dwa, na koncesjach Lane Energy Poland, leżących w Basenie Bałtyckim. Prace mają zostać wykonane w czwartym kwartale 2013 r. i pierwszym półroczu 2014 r. 

Więcej...

Partnerstwo strategiczne United Oilfield Services i Wisent Oil & Gas

Pierwszym efektem zawartego porozumienia, będą zabiegi szczelinowania hydraulicznego, które United Oilfield Services przeprowadzi w miejscowościach Rodele (zabieg w otworze pionowym) i Babiak (zabieg w otworze horyzontalnym) na koncesjach „Kętrzyn” oraz „Lidzbark Warmiński” nalężących do Wisent Oil & Gas. Wspomniane prace planowane są na przełom lipca i sierpnia 2013 r.

Więcej...

Rozpoczęcie budowy bazy logistyczno-magazynowej w Łowiczu

Firma United Oilfield Services rozpoczęła budowę bazy logistyczno-magazynowej z zapleczem administracyjnym, na terenie podstrefy Łowicz, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Generalnym wykonawcą zespołu siedmiu budynków, składających się na inwestycję, jest firma Kajima Poland.

Więcej...