Serwis jednostki snubbing w otworze Wysin-2Hbis

Firma United Oilfield Services Sp. z o.o. na mocy umowy z firmą Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA Oddzial Geologii i Eksploatacji, prowadzia prace w otworze Wysin-2Hbis (07.06.2016 - 29.06.2016).

Zakres robót obejmował serwis jednostki snubbing: zwiercanie korków kompozytowych oraz oczyszczanie odwiertu za pomoc skrobaka.

„Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do stwierdzenia, iż United Oilfield Services Sp. z o.o. świetnie radzi sobie z powierzonymi zadaniami. Wielostopniowe zabiegi stymulacji odwiertu, przeprowadzone przez UOS na koncesji Stara Kiszewa (na odwiercie Wysin-2Hbis), zostały wykonane przy użyciu najwyższej jakości płynów zabiegowych, najlepszego w Europie sprzętu i zakończyły się pełnym sukcesem operacyjnym.

Wszelkie prace wykonywane były profesjonalnie, terminowo z odpowiednią starannością i dbałością, a w szczególności z wysokim poziomem bezpieczeństwa pracy.

Polecamy United Oilfield Services Sp. z o.o. jako solidnego partnera przy realizacji powierzonych zadań. Wiarygodną, posiadającą profesjonalną kadrę z szeroką wiedzą techniczną firmę. Wysoki poziom HSE gwarantował bezpieczne wykonanie powierzonych prac.

Nadmienić trzeba o silnym zaangażowaniu kadry pracowników jak również o szybkim dostosowaniu się do zmieniających się warunków operacyjnych.”

Wróć